Květináčky v dílně

Je čas zasadit kytičky do nových nádob, kouknete jak se to podaří!!

Velikonoce v dílně

Duben je měsíc Velikonoc, pojdte se podívat na tu krásu.

Jaro v dílně

Mám ráda Jaro, v sobotu 5.3 jsme se šešli v dílně v hezkém početu. Potěšilo mne, že přišli nové děti a že si odnesli moc hezké výrobky. Dýchlo z nich jaro a sluníčko, nikdo z nás si nepřipustil doznávající zimu za okny. Těšíme se na Vás příště Monika a Helenka

     

  

  

  

  

Srdíčkový den v dílně

Dnes 5.2 jsme měli v dílně sobotu zaměřenou na to jak udělat radost druhým, jak to, že máme někoho rádi můžeme vyjádřit tvořivě. Jsem moc ráda, že zrovna tuto sobotu jsme se tam tak hezky sešli přátele, nový kamarádi a děti se svými nápady. Těším se na příště Monika

      

     

   

 

  

 

 

Panenky a Panáčci v dílně

První Sobotu v Novém Roce jsme si všichni užili ve znamení panenek, panáčků, indiánů, čarodějek a jiných postaviček, které děti napadly. Překvapila mne krásná individuální práce všech, každý výrobek byl uplně jiný a originální a to také díky krásným látkám, které sjme dostali. Je to vážně radost dívat se na tak krásnou sobotní dílnu. Těšíme se na Vás v únoru.

            

Ježíškova Dílna

SOBOTNÍ Ježíškova Dílna

V rychlém předvánočním čase bylo velice milé zastavit se a vidět radost dospělých i dětí. Radost ze společných chvil, nápadů a inspirace. Jsem moc ráda, že se otevřela i dílna pro dospělé. Chce to určitou odvahu příjít, překonat sebe sama a nebát se zda na to mám...ano všichni na to máme!!! V dílně pro dospělé si užíváme chvíle bez dětí, kdy si vytvoříme krásné věci, popovídáme si a využíjeme náš čas tvořívě. Všem přejeme ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A TĚŠÍME SE V NOVÉM ROCE.

    

 

ČERT ANDĚL A MIKULÁŠ V DÍLNĚ

Dnes 4. 12 se v prostoru MC Ďáblice uskutečnila dílnička s tématikou předvánoční, čertovskou a andělskou.

Děti tvořily krásná zimní trička, vánoční hrnečky, keramické stromečky a nádherné ozdoby. Inspirací všem nám byl předvánoční čas a všudy přítomný sníh. Děkujeme všem za milé sobortní chvíle a těšíme se na příště.

 

 

Lampionové tvoření

V sobotu 6.11 proběhlo Lampionové tvoření. V dílně se tvořila světýlka, lampiony a lucerničky. Dílna byla provoněné vůni skvělého čaje a bábovky a hlavně všude byly vidět dětské usměvy a spokojenost. Děti měly krásné nápady  a maminky a tatínci hbitě pomáhaly a sami se také zapojili. Už těd se těšíme na Adventní dílu a všem děkujeme za hojnou účast.

  

Podzimní tvoření

První tvoření výtvarné dílny proběhlo 2.9.2010 a bylo ve znamení podzimního tvoření, též čaje od Markétky a skvělá bábovka od Helenky, či můj štrůdl ladily s podzimem. Za sebe mohu říct, že atmosféra byla výborná a dětem to moc šlo i maminky si našly chvilinku pro vlastní kouzlení věnců a podzimních ubrusů. Všem, kdo jste přišli děkuji za účast a moc se těším na příště.